14
Máj

Sestričky už majú domov, on stále čaká.

Toto krásne 6 mesačné šteniatko kríženca špica sa narodilo spolu so svojim dvoma sestričkami v Martine-Priekope jednej malej sučinke. Jeho dve sestričky už mali toľko šťastia a našli si láskavé domovy, on chudáčik zostal posledný a stále čaká. Je to typické šteniatko, hravé, veselé a aktívne. Potrebuje čo najskôr vlastného majiteľa, ktorý ho naučí všetko potrebné a bude s ním tráviť svoj voľný čas. Prechádzky miluje, najviac si však užíva ľudskú prítomnosť. Je to vďačný psíček, vhodný do bytu aj domu s prístupom dnu či zateplenou búdkou počas chladných dní. Bol by aj skvelým parťákom pre druhého psíka a určite by nepohrdol psím kamošom, s ktorým by sa mohli spolu nahánať a blázniť. Je skutočne v takom veku, keď ho ešte môžete naučiť veľa vecí, je vnímavý, inteligentný a rád vám vyhovie. Sama som mala kríženca špica, preto viem, že sú to skvelé psíky a nudiť sa s nimi nebudete, určite aj výborne ohlási každého votrelca a ochráni váš majetok svojim aktívnym štekaním. Nič nezostane nepovšimnuté a upozorní vás na dianie okolo. Ak mu poskytnete domov, určite nebudete ľutovať a tento drobný psíček vám prinesie radosť do života.  

Bc. Zdenka Suchá

Kontakt : t.č. 0918/435 222

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.