11
Mar

Semirko už má svoj milujúci domov.

Tento krásny kocúrik Semirko bol nájdený ako maličké bezbranné mačiatko na ulici, odkiaľ ho zobrali dobrí ľudia do dočasnej opatery. Vyrástol z neho nádherný kocúrik, ktorý túži po milujúcej rodinke. Čochvíľa bude mať rok, je veľmi hravý, veselý, naučený na mačaciu toaletu a život v byte. Semirko by však v novom domove potreboval kamaráta a je úplne jedno či mačacieho alebo psieho, lebo je zvyknutý aj na psíkov. Keď je sám veľmi sa nudí a potom stvára neplechu, ako každý mladý kocúrik plný energie. Ak sa mu však budete venovať, bude tým najlepším spoločníkom a určite vám lásku mnohonásobne vráti. Je krásny, mladý, zdravý, kastrovaný a rozhodne si zaslúži už konečne stály milujúci domov. Ak vás Semirko zaujal, je možné si ho okamžite rezervovať. Momentálne sa nachádza v Bratislave v dočasnej opatere.

Kontakt : silviananova@gmail.com

t.č. 0903/358 723

Aktualizácia 29.4.2012 :

Semirko už má svoj domov, my mu len držíme palce, aby bol šťastný po celý svoj zvyšok života, drž sa maličký.

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.