11
Apr

Rony hľadá rodinku, kde ho budú ľúbiť.

Rony je nádherný ebenovočierny 4 ročný labrador, ktorý si z mne záhadných dôvodov hľadá nový domov. Je to typický predstaviteľ tohto plemena, hravý, milujúci deti s veľkým množstvom energie, ktorú potrebuje vybiť spoločnými prechádzkami či na cvičáku. Terajším majiteľom vraj preskakuje ploty a občas nepočúva príkazy. Žeby to boli dôvody na jeho krutý ortieľ, že musí opustiť rodinu ? Rodinu, ktorú určite veľmi miluje a ktorá mu bude nesmierne chýbať. Pochopí to vôbec jeho večne šteňacie srdiečko ? O pomoc pre tohto krásneho psíka ma poprosila priateľka, ktorej nie je jedno, do akej rodiny sa dostane a ja veľmi rada pomôžem. Labrador je veľmi obľúbená rasa psíka pre jeho ľahkú cvičiteľnosť, poslušnosť a láskavé srdiečko. Ak aj vy túžite po “labíkovi” a to v krásnom čiernom prevedení, skúste dať Ronymu šancu, aby vám dokázal, aký je úžasný psík. Ak máte priestor na dvore, dostatok času a chuti sa mu venovať viac ako jeho majitelia, neváhajte a dajte Ronymu druhú šancu.

Kontakt : zacharovajana@centrum.sk

T.č. 0908/503 038

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.