10
Júl

Piggi mala byť utratená, dnes si hľadá domov.(adoptovaná)

Piggi je krásna zhruba 4 ročná tigrinka, ktorej umrel majiteľ a jeho manželka ju jedného dňa chcela nechať utratiť aj s malým 4 mesačným mačiatkom. Zvieratká jej nezapadali do plánov sťahovania do ČR a tak chcela veci riešiť utratením. Chvalabohu veterinárka odmietla utrácať zdravé jedince a zavolala nám, či by sme im nevedeli pomôcť. Chvíľu trvalo nájdenie aspoň dočasnej opatery, ale podarilo sa a na druhý deň putovala Piggi ku skvelému človeku, ktorý pomáha zvieratkám v núdzi. Mačiatko sa chvalabohu podarilo hneď umiestniť a tak ostala sama. Vybavili sme rýchlu kastráciu u pána veterinára, ktorý nám vyšiel v ústrety a veľmi pomohol. Teraz sa micka potrebuje trošku zotaviť z operácie a máličko pribrať, lebo je vycicaná z mačiatok a za pár dní bude pripravená ísť do nového domova. Piggi má skvelú povahu, je pokojná, hravá, prítulná a miluje ľudskú spoločnosť. Bola zvyknutá žiť v rodinnom dome, ale používa perfektne aj mačacie WC, preto by mohla pokojne ísť do bytu k iným mickám, na ktoré je zvyknutá. To, čo najviac teraz potrebuje táto skvelá tigrinka, ktorá si za posledné dni toho užila dosť, je vrátenie pevnej pôdy pod nohami. Prišla o majiteľa, o rodinu a mačiatko a životnú istotu a takmer aj o svoj život. Nebyť všetkých tých ľudí okolo nej, už by tu nebola. Dostala druhú šancu a ona ju mieni využiť. Rozhodne nebudete ľutovať, ak budete práve tými ľuďmi, ktorých bude môcť znovu milovať. Dajte jej prosím šancu !

Aktualizácia 9.8. 2012 : Piggi sa ujala jedna pani, ktorej sa stratila micka a naša kráska si u nej okamžite zvykla, nikam neuteká akoby vedela, že tu je doma. Piggi je povahovo skvelá mačička a veľmi skromná, možno preto to všetko prebehlo tak ľahko a nemusela putovať do útulku ako bolo v pláne. Veľmi jej držím packy, aby dožila svoj život práve v tejto rodinke.

Bc. Zdenka Suchá

Kontakt : 0908/889841

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.