4
Jún

Linda a Megie hľadajú spoločný domov.

Tieto dve krásne mačičky z Martina sú zhruba dvojročné sestričky od jednej mamičky a sú na seba veľmi naviazané. Preto im hľadáme spoločný domov, aby mohli spokojne ďalej tešiť novú rodinku. Ich maminku zachránila moja známa tesne pred pôrodom, vysilenú, dehydrovanú a v ťažkom stave. Vďaka jej starostlivosti sa jej podarilo prežiť a porodila u nej tieto dve krásky. Čiernu Lindu a strakatú Megie. Doposiaľ žili spolu so svojou mamičkou v jednej domácnosti, avšak pani sa sťahuje do maličkého bytu a môže si ponechať len jednu micku. Keďže sestričky by rozdelenie niesli veľmi ťažko, ponecháva si ich maminu a dievčatám hľadá láskavý domov. Pani je z toho veľmi nešťastná a má obavu o ich budúcnosť. Obe sú pokojné, vedia sa spolu dlho zabaviť, jedna bez druhej ani nežerú. Ak vás krásky zaujali a máte pre ne kúsok miestečka neváhajte a volajte. Obe sú kastrované, očkované a zvyknuté žiť v byte, samozrejmosťou je používanie mačacieho WC. Držím mickám palce, aby ich nový domov bol domovom spoločným. Dokážete im ho poskytnúť ?

Bc. Zdenka Suchá

Kontakt : pani Reviľáková 0908/223 644

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.