21
Apr

Neo už nemusí spávať na ulici.

Neo je krásny kríženček asi rok starý, je to také odrastené šteňa, ktoré sa jedného dňa zjavilo v Nižnej Hutke blízko Košíc. Kde sa tam vzal, vystrašený a s boľavým zranením na krku nikto netuší. Na krku mal hlbokú ranu po drôte siahajúce až po hrtan, rana na telíčku sa pomaly hojí. Čo bude s tou na duši, vie len on sám. Ktovie ako dlho muselo toto skvelé psíča trpieť. Bol taký hladný, že zožral aj odhodený špak od cigarety. Momentálne dostáva pravidelne nažrať aj napiť, ale prespáva vonku na príjazdovej ceste alebo na rohožke jedného domu. Neo stále čaká, že mu niekto poskytne láskavý domov, taký aký si zaslúži. Je to veľmi kontaktný psík, miluje deti a ako každé šteňa aj on sa túži hrať, šantiť a nahánať. Je aktívny a veľmi dôveruje ľuďom aj napriek tomu, čo musel prežiť vo svojom krátkom živote. Ak túžite po psíkovi, ktorý vás bude sprevádzať na prechádzky a dodá vášmu životu radosť, energiu a lásku, tak Neuško je ten pravý pre vás. Naozaj nepotrebuje toho veľa. Trošku jedla, malý peliešok či búdku na dvore, ale nezaobíde sa bez vašej pozornosti a lásky. Vpustite toto skvelé psíča do svojho života a budete bohatší o skvelého priateľa.       

 

 

 

 

 

Bc. Zdenka Suchá

Aktualizácia 3. mája 2012 : Neo už má svoju rodinku a nemusí spávať na ulici. Držíme ti palce, aby si bol šťastný už po celý zvyšok života.

Kontakt : andrea.klimkova@gmail.com

Tel. : 0907/929 400

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.