29
Jan

Ewan von Vrútky

Kocúrik Ewan si prežil ťažké časy. V pôvodnom domove sa o neho poriadne nestarali a keď ochorel, ponechali ho osudu. Bol v poslednej chvíli s ťažkým zápalom pľúc prevezený do tepla a liečený na klinike. Jeho stav bol veľmi vážny, ale Ewanko je veľký bojovník a pomaličky sa dáva do poriadku. Je to veľký maznoš, kontaktný, dobručký a nenáročný. Veľká hnisavá rana na líčku po bitke od kocúrov sa takmer zahojila. Ešte dva týždne budú potrebné na jeho úplné doliečenie, možno ešte viac. Ale keď bude z neho krásavec, rád by si našiel rodinku, kde by ho ľúbili a starali sa o neho tak, ako si zaslúži. Ewanka si môžete rezervovať u pani Dariny Kukučkovej z OZ mačkySOS, kde sa momentálne lieči.

Aktualizácia :

Ewanko po takmer 6 mesiacoch u pani Darinky a veľmi náročnej liečbe sa má oveľa lepšie a ako môžete vidieť, stáva sa z neho skutočný fešák. Jediné, čo mu chýba je rodinka, kde by ho milovali. Milovať Ewana nie je ťažké, je to totiž veľký maznák a hlávka naklonená do strany mu dodáva roztomilý výraz. Zrejme po úraze mu takto ostala a pridala mu na osobitom šarme. Ewanko miluje kontakt s človekom a neujde mu žiadna príležistosť ako sa prilepiť na toho svojho človeka. Preto dostal aj prezývku “prísavníček .” Ewanko máva obdobia keď sa zdá úplne zdravý a potom zrazu začne slziť, sopliť a tvári sa ako chorý. Výsledky však má v poriadku, je doliečený, len občas má takéto stavy a jeho budúci majiteľ by s tým mal rátať. Ewan je už proste taký, dlhodobé neliečenie jeho stavu u pôvodných majiteľoch na ňom zanechalo následky. Nič mu to však neuberá na jeho prítulnosti a dobrote. Je to výborný parťák aj pre druhé mačičky a rád sa s nimi doťahuje. Ak túžite po skvelom parťákovi, neváhajte. Ewanko je zvyknutý aj na iné mačičky, túži len po tom, aby už našiel trvalý domov. Ďakujem vopred za neho.

Kontakt :  darinakukuk@gmail.com

Aktualizácia 15.5.2012 :

S veľkou radosťou oznamujem všetkým, že náš milovaný Ewanko si našiel svoju rodinku u mladého páru, kam odišiel so svojim kamarátom Merlinom a spolu si zvykajú na nové prostredie. Veľmi sa z toho tešíme. Ewanko, veľa šťastia, zdravíčka a lásky po celý zvyšok tvojho kocúrieho života.

Bc. Zdenka Suchá

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2020 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.