14
Máj

Deny prežil štyroch majiteľov a na vlastnú starobu zostal sám.

Denuško, ďalší psí senior s podobným osudom ako slepý psíček zo včera, rovnako ako on hľadá a súrne potrebuje domov. Je to neuveriteľné, ale Deny prežil štyroch majiteľov a na vlastnú starobu, keď potrebuje pomoc, zostal opustený, bez lásky a milého slova svojho pána. Je to takmer slepý psík, vie sa však výborne orientovať a prispôsobiť prostrediu, zvyknutý na život v byte, má výborné hygienické návyky. Tento kríženček jazvečíka má tak 12-15 rokov, je však vo výbornej kondícii, veselý, nekonfliktný, poslušný a vďačný za každé pohladenie. Je to typický psí senior, pokojný, vybúrený a určite vás nezaťaží ťažkými výkonmi, jemu stačí pár krát za deň malá zdravotná prechádzka a potom sa vám pokojne skrúti do lona a bude vám robiť spoločnosť. Najviac zo všetkého potrebuje lásku, pohladenie, vašu prítomnosť a pokoj ako každý dôchodca. Bol by skvelý parťák pre starších ľudí, ktorí chcú spoločníka na prechádzkach či len tak sa s ním porozprávať počas dlhých večerov. Ak ste opustený a túžite po spoločnosti, tento krásny psíček vám bude skvelým priateľom. Ako sa hovorí : kto nemal starého psíka, nevie čo je dokonalá oddanosť, dôvera a láska. Nedopusťme, aby zostal opustený! Psík sa nachádza v Pezinku.

Bc. Zdenka Suchá

Kontakt : 0905/753 247 , 0905/803 087 alebo 0905/142 052

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.