8
Jún

Benny si hľadá novú rodinku. ( adoptovaný )

Benny je 5 ročný psíček maličkého vzrastu, skutočne sa zmestí do každého bytu či rodinného domu a má neskutočne krásne očká, akoby mu ich maľoval sám maliar. Bennynko si žil doposiaľ so svojim pánom v rodinnom domčeku, je zvyknutý žiť vonku s prístupom do domu, keď sú mrazy. Bohužiaľ jeho pán sa musí presťahovať do bytu a nechce psíka nechávať celý deň zavretého doma, keď on bude v práci. Psík je zvyknutý byť vonku, sledovať dianie vo svojom okolí, tešiť sa z pohybu a vylihovania v tráve. V byte zavretý by určite trpel a to jeho pán nechce. Ponúka ho dobrým ľuďom, ktorí by sa o neho postarali a dali mu láskavý domov. Bennyho nemôžete neľúbiť, je to milučké psíčatko, sučky má rád, psíčkov si vyberá a ľudí miluje. Bol by skvelý aj k deťom, tie úplne zbožňuje a má s nimi trpezlivosť. Zmena majiteľa pre neho určite bude ťažká, lebo pána miluje, ale určite si zvykne v láskavom náručí. Je to taký malý špuntík s krátkymi nožičkami, nenáročný a je vykastrovaný. Ak vás Benny zaujal a máte kúsok miestečka na záhradke či v domčeku, neváhajte a volajte. Nebudete ľutovať a získate v ňom skvelého kamaráta, možno aj pre svoju psiu slečnu. Benny má už žiaľ pomerne málo času na nájdenie domova, zhruba 2 týždne, potom nevieme čo ďalej. Prosím, skúsme mu pomôcť. Psík sa nachádza v Martine.

Aktualizácia : Benynko našiel svoj nový domov v Terchovej, kde bude pomáhať strážiť ovečky. Miluje voľnosť a tej bude mať neúrekom. Prajem mu, aby si rýchlo privykol na novú rodinku.

Bc. Zdenka Suchá

Kontakt : 0908/889 841

Niečo o mne...
Vitajte na mojej stránke, kde sa chcem s Vami podeliť o získané informácie a pocity, ktoré som zažila a zažívam so zvieratami. Verím, že každý si tu niečo nájde a budem rada za nápady a poznámky o čo by som mohla uvedenú stránku obohatiť. zsucha(at)animal-life.sk
Vyhľadávanie:
Najnovšie komentáre
© Copyright 2010-2019 www.Animal-life.sk. All rights reserved. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Proudly powered by WordPress.